Роздільна здатність мегапіксельної High-Definition (HD) камери
Роздільну здатність High-Definition (HD) можна розглядати як підмножину мегапіксельної. Будь-яка камера з роздільною здатністю понад мільйон пікселів по визначенню є мегапіксельною камерою. На ринку систем безпеки найнижча роздільна здатність в діапазоні мегапіксельних камер становить близько 1,3 мегапікселя, що забезпечує дозвіл в 1280 х 1024 пікселів (або 1,3 млн. Пікселів), при дозвіл 10 мегапікселів - 3648 х 2752 пікселів. Діапазон мегапіксельних камер спостереження продовжує розширюватися, щоб запропонувати нові рішення і підлаштовуватися під всі зростаючі вимоги. Наприклад, компанія Geovision поповнила свій асортимент мегапіксельних камер, і тепер модельний ряд Geovision включає в себе 1, 1.3, 2, 3, 5 мегапіксельні камери, які розрізняються між собою не тільки дозволом, але і додатковими функціями, такими як: LOW LUX, WDR , Панорама (fisheye), класами погодозащіти і ін.
IP-камера 3 мегапікселя Geovision GV-BL320D, відкрийте в новому вікні, щоб побачити зображення в повній роздільній здатності.
Обмеження роздільної здатності HD камер
Для HD камер стандартною роздільною здатністю є 720p або 1080p. Числа 720 і 1080 показують число пікселів по горизонталі. Тому HD камери 720p забезпечують зображення, з роздільною здатністю 1280 х 720 (921 600 пікселів - що не є мегапіксельним зображенням), камери з 1080p забезпечують зображення з роздільною здатністю 1920 х 1080 або 2,1 мегапікселя. Формат HD відео також використовує співвідношенням сторін 16: 9 (а не 5: 4 або 4: 3), наприклад, мегапіксельні ip-камери Geovision, дозволяють регулювати співвідношенні сторін під необхідний вам формат.
IP-відеосистеми будуть показувати ріст
IP відеоспостереження стоїть на порозі значного зростання, як серед приватних користувачів, так і серед великих організацій. Такі переваги як: програмне управління, функціональність, масштабованість, доступність відео з будь-якої точки світу за допомогою PC і мобільних інтерфейсів, часто згадуються в якості факторів, які сприяють цьому росту. Як би там не було, все ж основною перевагою ip-камер залишається можливість надавати широкий спектр дозволів. За допомогою мегапіксельних камер для відеоспостереження, ви можете переглядати територію, що охороняється в будь-якій роздільній здатності аж до 10 мегапікселів (3648 х 2 752 пікселів - що майже в п'ять разів перевищує роздільну здатність1080p камери).
IP-камера 1.3 мегапікселя Geovision GV-BX120D, оберіть максимально доступну роздільну здатність, щоб в повній мірі оцінити якість запису.
Використання комбінації камер з різною роздільною здатністю
Завдяки можливостям мегапіксельних камер, сьогодні можуть бути побудовані ip-системи відеоспостереження, в яких можна застосувати камери з різною роздільною здатністю. Наприклад, для зон підвищеної уваги можуть бути встановлені камери з високою роздільною здатністю, в той час як додаткові зони розглядаються в меншій роздільній здатності з меншою частотою кадрів. Такий підхід дозволяє економити смугу пропускання мережевої інфраструктури об'єкта і зменшити кількість сховищ для архівних даних.
Більш висока роздільна здатність, яку пропонують ip-камери, також дозволяє використовувати менше камер спостереження для покриття великих площ без втрати деталей, і знизити витрати на розгортання супутньої інфраструктури для системи безпеки. На додаток до зниження початкових витрат на установку системи, ці переваги призведуть і до зниження загальної вартості володіння.
Раніше кожна камера спостереження повинна була бути підключена коаксіальним кабелем, що йде на відеореєстратор, що збільшувало витрати на прокладку кабелю в геометричній прогресії. Використання IP-технологій забезпечує підключення декількох камер з меншою кількістю кабелів і використанням живлення через Ethernet (PoE), що дозволяє живити камери тим же CAT-5 кабелем, по якому передаються дані від камери.
Перехід на камери з мегапіксельною роздільною здатністю
Застосування передових програмних рішень саме в системах ip-відеоспостереження, застосування кодека стиснення - H.264, яке дозволило зменшити вимоги до смуг пропускання мережевої інфраструктури, необхідність меншої кількості ip-камер, ніж аналогових для покриття великих площ при розгортанні системи відеоспостереження, а також можливість заощадити на побудові мережевої інфраструктури і трудових витратах є причинами, за якими IMS Research прогнозує значне зростання в встановленні систем ip-відеоспостереження, внаслідок чого більше половини мережевих камер, встановлених в 2014 році, будуть камерами високої чіткості або мегапіксельної роздільної здатності.
Надзорне камере сада играју кључну улогу у свим системима аутоматизације, како за предузећа тако и за домове. Са њиховом интеграцијом, предузећа могу да одржавају 24/7 праћење својих просторија, док власници кућа могу да побољшају безбедност својих некретнина. Модерне камере се неприметно повезују са кућним и пословним системима за аутоматизацију, омогућавајући централизовану контролу над безбедношћу, упозорења у реалном времену за сумњиве активности, па чак и архиве за снимање, пружајући максималну контролу и практичност.