Тепловізійні камери - неочікуване рішення для вуличних систем безпеки

Ті, хто шукають ефективне вирішення для виявлення порушників в зовнішніх умовах, все частіше звертають свою увагу на розумні тепловізійні камери. Такі камери підходять як для захисту входів або в'їздів на невеликих об'єктах, так і для захисту периметра великих об'єктів енергетичної, комунальної, хімічної або транспортної інфраструктури. Тепловізійні камери, що використовуються разом з інструментами відеоаналітики, являють собою ефективне рішення для виявлення порушників і відправки миттєвих повідомлень.
 
Оперативне реагування - одне з основних переваг тепловізійних систем
 
Для виявлення порушників на об'єктах в даний час використовуються різні рішення - коаксіальні і оптоволоконні датчики, мікрохвильові, сейсмічні датчики і радари. Однак всі ці рішення значно поступаються тепловізіонним камерам, що використовуються разом з інструментами відеоаналітики. Перевагами тепловізійних систем є швидкість реагування, що надзвичайно важливо для упіймання порушника, і можливість зафіксувати на відео всі деталі події без потреби в додатковому обладнанні. Дані про масштаби, місце і природу події дозволяють службам безпеки підготувати максимально швидку відповідь.

 

Тепловізійні рішення дозволяють знизити частоту помилкових спрацьовувань

 

Ще однією перевагою тепловізійних рішень є їх точність. Тривожні повідомлення про виявлення порушників повинні бути достовірними і правдаподобнимі. Помилкові спрацьовування засобів виявлення зводять нанівець ефективність ваших систем безпеки. Саме з цієї причини тепловізійні рішення не мають собі рівних. Вони ідеально підходять для виявлення людей у ​​вуличних умовах, оскільки реагують на теплове випромінювання об'єктів у межах поля зору, ігноруючи коливання освітлення, так часто викликають помилкові спрацьовування в звичайних візуальних системах виявлення (як у випадку з ліхтарями або відбитками в воді).

 

Відмінна якість відеоспостереження вдень та вночі

 

У той час, як здатність тепловізійних камер бачити в темряві не викликає сумнівів, новітні моделі тепловізійних камер показують також чудові результати в денних умовах. Домогтися цього, однак, було не так просто, оскільки в денних умовах температура людського тіла може бути нижче, ніж інші поверхні поруч з ним, адже дорожня поверхня, стіни будівель і інша інфраструктура поглинає сонячне тепло. У більш ранніх версіях тепловізійних камер така особливість призводила до утворення великих сліпих зон, в яких порушники могли залишатися непоміченими.

 

Сьогодні ж завдяки технологічним інноваціям і підвищенню чутливості тепловізійних інструментів виявлення, а також підвищення частки обробки відео самими камерами, тепловізійні рішення разом із засобами відеоаналітики можуть виявляти порушників з високою точністю в умовах яскравого сонячного світла, туману, дощу та ін. Такі можливості дозволили тепловізіонним камерам вийти за рамки традиційної ролі «інструменту нічного бачення» і стати ефективним засобом для цілодобового виявлення порушників.

 

Смарт-детекція та аналітика

 

Розумні тепловізійні камери також відмінно справляються з завданнями типу «виявити і оцінити загрозу». Деякі тепловізійні камери можуть автоматично контролювати роботизовані камери для фокусування на виявленої цілі для швидкої кваліфікації події. Комбінація тепловізійних камер і роботизованих камер забезпечує повний контроль над усім периметром.

.

Економічно ефективне рішення для захисту периметру

 

Сьогодні єдина розумна тепловизионная камера здатна виявляти порушників з високою точністю на території в сотні квадратних метрів. Завдяки цьому власники об'єктів можуть ефективно реагувати на всі загрози безпеки, використовуючи всього кілька камер. Невелика кількість необхідних камер дозволяє зменшити використання додаткової інфраструктури - стовпів, джерел живлення, комунікацій, значно знижуючи вартість проекту.

 

Економічно ефективні рішення для зовнішніх систем безпеки - базова потреба багатьох професіоналів в сфері безпеки, яким потрібно забезпечити захист об'єктів критичної важливості. Тепловізійні камери більше фіксують, більше виявляють і здатні працювати 24 години на добу, надаючи чіткі зображення, тривожні повідомлення для повного контролю над безпекою об'єкта. Всі перераховані переваги і знижені витрати створюють нові можливості для підвищення рівня безпеки на об'єктах критичної інфраструктури в будь-яких умовах.