Блоки живлення: найважливіша запорука ефективності систем безпеки

 

Блоки живлення можуть бути непомітними, перебуваючи буквально поза зоною видимості. Однак вони грають найважливішу роль в ефективному функціонуванні системи безпеки. Вибір правильного блоку живлення необхідний для того, щоб гарантувати, що встановлена ​​система забезпечить досягнення бажаного результату, і, в кінцевому рахунку, стане запорукою високої рентабельності.

 

Блок живлення є життєво необхідним елементом будь-якої системи, забезпечуючи тривалу, безперебійну роботу системи, проте далеко не завжди це враховують. Кінцеві користувачі і інтегратори бажають бачити систему, що забезпечує цілодобову безпеку, і в той же час розраховують на окупність інвестицій. Високі витрати, викликані ненадійністю продукту або недоліками в конструкції системи, - це останнє, з чим хотіли б зіткнутися інтегратори або кінцеві користувачі. Різноманітність пропонованих блоків живлення відповідає потребам кожного. Вибираючи відповідний варіант для вашого випадку, ви гарантуєте безперебійну роботу системи і високий рівень надійності.

 

Труднощі: вихід за межі допустимої напруги.

 

Труднощі при виборі та встановленні блоків живлення для різних систем відеоспостереження або систем контроля доступа виходять за рамки простого забезпечення необхідної напруги. Такі фактори, як розмір та довжина кабеля, стан електромережі можуть призвести до падіння напруги. Результатом падіння напруги стане нестабільна робота пристроїв та зменшення строків їх роботи. Може статися так, що блок живлення буде підходити для вашої системи, а проводка ні. Тому до вибору усіх компонентів слід підходити системно.

 

Різні пристрої, що становлять одну систему, здатні витримати різну напругу, тому монтажники повинні бути впевнені в тому, що на кожен пристрій надходить адекватна напруга. Доступно безліч онлайн-пристосувань для розрахунку падіння напруги на основі таких змінних, як струм і довжина кабелю. Ще одним важливим фактором є наявність резервних батарей живлення, необхідних для підтримки роботи системи при перебоях електрики.

 

Мережеві технології

 

Переход індустрії безпеки до мережевих систем, що використовують Інтернет-протоколи, привів до ссуву парадигм проектування та встановлення блоків живлення. Сьогодні багато компонентів мережевих систем працюють при потужності в 15 ват, з'єднуючись одним кабелем з мережею, що використовує технологію PoE. Мережеві комутатори можуть включати в себе інтегровані блоки живлення з технологією PoE, а використання інжектора потужності буде забезпечувати наявність необхідної потужності. Деякі PoE комутатори можуть не підтримувати технологію PoE + (IEEE802.3AT), розраховану на певні пристрої, що вимагають більш високої потужності.

 

Пристосовуючись до потреб клієнта.

 


Професійні інтегратори воліють звертатися до кращих в сфері виробникам, особливо, коли вони стоять перед завданням, що вимагає особливих рішень.

 

Співпраця відповідно до вимог, що змінюються харчування.


Вимоги до забезпечення харчування постійно змінюються. Для більшої ефективності, системні інтегратори повинні працювати в тісній співпраці з іншими компаніями і виробниками систем безпеки для забезпечення абсолютної сумісності системи.


Нові технології призводять до появи нових продуктів і навпаки. У випадку з рішеннями в області харчування, критично важливо для інтеграторів і кінцевих користувачів постійно тримати в умі необхідність продумувати забезпечення правильного харчування. Хоча блоки живлення найчастіше і виходять за межі поле видимості, вони ні в якому разі не повинні залишатися без уваги.