Підсумки 2020 року: зміни, які відбулися в індустрії безпеки

Пандемія коронавируса нового типу мала колосальний вплив на весь бізнес, включаючи індустрію безпеки. Однак, багато професіоналів зі сфери безпеки побачили посеред цієї кризи також і нові можливості: нові підходи до використання продукції зі сфери безпеки для відповіді на виклики, пов'язані з пандемією.
 
Нова роль тепловізійних камер
 
 
Тепловізійні камери, важливий інструмент сфери традиційної фізичної безпеки і захисту периметрів, почали активно використовуватися ще на початковому етапі пандемії для швидкого моніторингу температури і контактів працівників, підрядників і відвідувачів.
 
Такого роду системи досить гнучкі і можуть бути інтегровані з цілою низкою платформ VMS і засобів контролю доступу. Тепловізійні камери можуть використовуватися для виявлення ознак лихоманки. При цьому, надзвичайно важливо правильно налаштувати камеру для підвищення точності вимірювання.
 
Системи температурної детекції
 
Багато компаній почали активно просувати установку систем температурної детекції в урядових установах, лікарнях, аеропортах і на невеликих торгових підприємствах. Однак чи знають вони як правильно використовувати такі системи? Необережне використання таких систем може привести до небажаних наслідків. Тому користувачі повинні знати, які питання їм ставити, щоб максимально підвищити точність систем температурної детекції.
 
Зліт безконтактних систем контролю доступу
 
 
Поширення коронавируса нового типу призвело до зростання уваги до гігієни, оскільки це поширення пов'язане з використанням таких поверхонь, як клавіатури дверних зчитувачів. Тепер контактні пристрої контролю доступу виходять з моди і ця тенденція, судячи з усього, буде довгостроковою. Їм на зміну приходить цілий ряд нових технологій безконтактного контролю доступу - пристрої розпізнавання облич, вен долоні, сітківки ока, відбитків пальців.
 
Системи розпізнавання облич
 
Системи розпізнавання осіб виявилися серед тих, хто більше всіх виграв від побоювань, пов'язаних з поширенням COVID-19. Нові досягнення в галузі програмного забезпечення, особливо алгоритмів, нейромереж, глибокого навчання і штучного інтелекту значно підвищили точність систем розпізнавання облич, дозволяючи використовувати їх в повсякденних рішеннях для бізнесу будь-якого рівня.
 
Повсюдне застосування в якості профілактичного заходу отримали медичні маски, в зв'язку з чим виникла необхідність здійснювати контроль маскового режиму. Сучасні системи розпізнавання осіб вже дозволяють визначати, надіта маска на відвідувача або працівника і посилати відповідні повідомлення співробітникам безпеки. Така технологія зарекомендувала себе як економічне і ефективне рішення, що дозволяє знизити ризик конфронтації через масочного режиму.
 
Розумна відеоаналітіка
 
 
На допомогу прийшли і інші високотехнологічні системи, включаючи інструменти штучного інтелекту. Розробляються і готуються до впровадження системи, що дозволяють виявляти місця небезпечного скупчення, потенційно інфікованих осіб, відстежувати і обмежувати поширення вірусу.
 
Одне таке рішення на базі ІІ здатне ефективно обмежити поширення вірусу і наблизити відкриття бізнесу і повернення до нормального життя. Комплексне рішення включає інструменти розумної відеоаналітики, розпізнавання облич, ідентифікації об'єктів, камери температурної детекції та здатне допомогти бізнесу, який працює з великою кількістю клієнтів, повернутися до безпечного режиму роботи.