Еволюція біометричних і безконтактних систем контролю доступу

Поки компанії по всьому світу намагаються адаптуватися до нових умов в епоху пост-COVID, багато хто приймає рішення про перехід на безконтактні системи контролю доступу. Одночасно з цим прискорюється розвиток біометричних технологій, покликаних убезпечити бізнес від нових фінансових втрат.

 

Одним з основних двигунів розвитку біометричних технологій став зростаючий попит на безпеку і зручність систем контролю доступу. До недавніх пір більшість компаній покладалися на контактні системи контролю доступу, зокрема ті, які використовують відбитки пальців. Зі зрозумілих причин, в останні роки безпеку і ефективність таких систем виявилася під питанням. Використання антисептиків створює ризики пошкодження зчитувачів відбитків пальців, знижуючи їх ефективність.

 

Ці недоліки зумовили розвиток інших, більш надійних біометричних технологій, таких як розпізнавання особи або райдужної оболонки ока. Однак такі системи спочатку не завжди показували високу точність і були пов'язані з деяким незручністю у використанні - через необхідність знаходиться на відносно невеликій відстані від датчика.

 

Проте, виробники систем безпеки активно працюють над оптимізацією та удосконаленням відповідного обладнання. Нові камери розпізнавання осіб використовують більше так званих нодальной точок - точок на обличчі, що використовуються камерами для створення унікального «відбитка» кожної особи і подальшого розпізнавання. Багато камер також використовують інфрачервоні датчики, які допомагають відрізнити статичну фото від справжнього обличчя. В результаті підвищилася швидкість, ефективність і безпеку систем розпізнавання особи.

 

Головним фактором, що утримує багато компаній від переходу НЕ безконтактні системи є побоювання про необхідність інвестувати великі кошти в нове обладнання. Вирішення цієї проблеми полегшує той факт, що багато виробників, в тому числі CrucialTrak - постачальник інноваційних рішень безконтактного контролю доступу, в тому числі використовують розпізнавання вен долоні і безконтактне розпізнавання відбитків пальців, використовують системи, побудовані на галузевих стандартах і підтримують, наприклад, підключення до більш старому обладнанню через Wiegand. А бази даних, що використовують SQL, значно полегшують перенесення журналів і форматування.

 

При цьому, введення біометричних даних виконується швидко і може бути виконаний або на одному з зчитувачів, або на пульті реєстрації - ергономічному пристрої, створеному спеціально для цієї мети. Він швидко і точно сканує біометричні дані. Введення біометричних даних може зайняти навіть менше хвилини. Після того, як введення біометричних даних виконано, а зчитувачі встановлені на об'єкті, авторизація співробітників може бути виконана менш, ніж за секунду.

 

Наші інженери мають досвід впровадження і інтеграції подібних рішень. Якщо у Вас виникли якісь запитання, ви можете зв'язатися з нами за телефоном: (067) 123-62-98 

 

Або пишіть на: info@kristalls.com.ua