Корпоративна мережа для систем безпеки

 

Використання корпоративної мережевої інфраструктури для таких інструментів безпеки, як відеоспостереження, виявляє деякі проблеми. Можливо створення окремих мереж з використанням спеціалізованого обладнання та технологій, спеціально розроблених для систем безпеки, є більш якісним рішенням.

 

В сучасному світі бізнесу корпоративні ІТ-мережі розширюються не тільки для задовільнення потреб, але й з метою включити все більшу кількість користувачів, додатків та пристроїв. Те, як компанії використовують інформаційні технології для сбору даних з усіх кутків свого бізнесу, було запропоновано називати "LAN розростанням". Ця тенденція все більше та більше збільшує навантаження на корпоративну мережу. Одним з питань, яке постає разом з розростанням локальних мереж (LAN), є те, як керувати мережевою інфраструктурою, особливо у відношенні, що дозволяє більшої кількості користувачів отримувати доступ к даним.

 

З урахуванням переходу галузі до систем безпеки на базі інтернет-протоколу (IP), можуть виникати проблеми при передачі потокового відео по локальній мережі підприємства, оскільки ip-відеокамери генерують велику кількість трафіку та можуть перевантажити локальную мережу. Як зростаючим мережам задовільнити вимоги більшої кількості користувачів та додатків, щоб система працювала ефективно? Ця проблема стає все більш актуальною для систем відеоспостереження та безпеки у цілому. Багоато компаній приходять до висновку, що найкращим підходом є створення окремої ІТ-інфраструктури, що передбачена лише для потреб відеоспостереження та інших систем безпеки.

 

Оскільки кількість інформації, що потрапляє у мережу для запису та перегляду живого відео занадто велика, для систем відеоспостереження актуальним буде створення окремої мережевої інфраструктурі. По можливості також слід максимально виключити її з роботи загальної мережі підприємства. Для цього підходу також можливо використання інноваційних рішень, розроблених спеціально для ринку безпеки.

 

 Переваги окремої мережевої інфраструктури для цифрового відеоспостереження
 


Передача відео даних у конкретній мережі не повинна конкурувати с іншими пристроями, які віддають інформацію в мережу. Виділення системи відеоспостереження в окрему спеціально створену для цього мережу, дозволяє системі не пережимати якість відео, в тому числі використовувати технології, які забезпечують технології, які забезпечують максимальную функціональність та надійність.

 

Для максимізації продуктивності відео мереж використовуються спеціальні пристрої моніторингу ефективності роботи мережі. Ці пристрої враховують такі фактори як: живлення, умови навколишньої середи та пропускну здатність. Мережеві технології, призначені для забезпечення безпеки/побудови систем відеоспостереження, також сприяють  інтеграції цілого ряду пристроїв та систем, пов'язаних з безпекою (сигналізація, охорона периметру, СКУД, POS , LPR тощо)

 

 Унікальні потреби цифрових систем безпеки



Цифрові системи безпеки, включаючи ip-відеоспостереження, мають вирішальне значення для безпеки роботи та загального добробуту компанії. Безпека на підприємстві вимагає відмовостійких систем, які надійно працюють протягом довгого періоду часу, а також готові реагувати у випадку необхідності. Система безпеки має бути здатна до масштабування, бути гнучкою та здатною до адаптації к потребам компанії. Система безпеки також не має конкурувати за ресурси мережі з зростаючою кількістю інших додатків, пристроїв та користувачів в мережі підприємства.



Генерація трафіку системами ip-відеоспостереження є занадто великою для того, щоб використовувати для неї і без того перевантажену корпоративну мережу. Галузь систем безпеки має свої унікальні потреби. Не усі рішення, запропоновані для мережевої інфраструктури, підходять для ІР-відеоспостереження.  Це специфічне обладнання, яке може запропонувати свої унікальні рішення, але матиме свої унікальні потреби.